trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Chris Melmoth
1
follower
Kelowna , British Columbia
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,719 votes
6
— Fair
79%
John Wick
51,219 votes
6
— Fair
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,145 votes
6
— Fair
70%
Venom
33,807 votes
6
— Fair
81%
Spider-Man: No Way Home
31,177 votes
6
— Fair
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,462 votes
6
— Fair
75%
Star Trek Beyond
26,533 votes
6
— Fair
75%
The Matrix Reloaded
26,241 votes
6
— Fair
73%
Free Guy
23,423 votes
6
— Fair
71%
The Matrix Revolutions
22,494 votes
6
— Fair
76%
Alita: Battle Angel
21,778 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,412 votes
6
— Fair
62%
Ghostbusters
22,451 votes
6
— Fair
77%
Zack Snyder's Justice League
16,970 votes
6
— Fair
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,050 votes
5
— Meh
61%
The Matrix Resurrections
16,384 votes
6
— Fair
63%
Pixels
14,785 votes
6
— Fair
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,180 votes
6
— Fair
76%
Raya and the Last Dragon
12,282 votes
6
— Fair
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,816 votes
6
— Fair
63%
Mortal Kombat
12,153 votes
6
— Fair
72%
Wonka
8,541 votes
6
— Fair
57%
Space Jam: A New Legacy
5,446 votes
6
— Fair
56%
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
5,469 votes
6
— Fair
67%
Scoob!
4,025 votes
6
— Fair
62%
Tom & Jerry
3,605 votes
6
— Fair
74%
Ron's Gone Wrong
3,180 votes
6
— Fair
70%
Weird: The Al Yankovic Story
2,870 votes
6
— Fair
54%
Ultraviolet
2,600 votes
6
— Fair
66%
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
2,084 votes
6
— Fair
64%
The Addams Family 2
2,078 votes
6
— Fair
69%
Over the Moon
1,977 votes
6
— Fair
75%
South Park: Joining the Panderverse
1,473 votes
6
— Fair
59%
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
1,370 votes
6
— Fair
64%
Secret Headquarters
1,300 votes
6
— Fair
64%
Resident Evil: Death Island
1,266 votes
6
— Fair
67%
Altered Carbon: Resleeved
929 votes
6
— Fair
73%
Mower Minions
838 votes
6
— Fair
72%
Despicable Me Presents: Minion Madness
302 votes
6
— Fair
66%
Duel at Diablo
112 votes
6
— Fair
67%
Private Romeo
108 votes
6
— Fair
47%
Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D.
124 votes
6
— Fair
56%
Hero Mode
95 votes
6
— Fair
68%
Ghostboat
51 votes
6
— Fair
70%
Transformers: The Return Of Optimus Prime
13 votes
6
— Fair
45%
Mission: Galaxy
7 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup