Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Gusa
VIP
3
7
Followers
3
Following
Omicron Persei 8
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
397
movies
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
69%
The Girl on the Train
17,027 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,918 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,838 votes
7
— Good
76%
Zodiac
16,771 votes
9
— Superb
83%
Scarface
16,725 votes
9
— Superb
71%
Fast & Furious 6
16,354 votes
7
— Good
73%
American Made
16,093 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,060 votes
7
— Good
72%
The Mask
15,864 votes
8
— Great
77%
Sin City
15,607 votes
8
— Great
66%
xXx: Return of Xander Cage
15,469 votes
7
— Good
80%
A Clockwork Orange
15,457 votes
8
— Great
74%
Fast Five
15,363 votes
7
— Good
71%
Chappie
15,277 votes
7
— Good
81%
Requiem for a Dream
15,242 votes
8
— Great
79%
Taxi Driver
15,081 votes
9
— Superb
77%
Wind River
14,950 votes
8
— Great
81%
Trainspotting
14,825 votes
8
— Great
70%
Bad Boys for Life
14,674 votes
7
— Good
75%
Saw
14,668 votes
7
— Good
76%
Snowden
14,633 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,589 votes
8
— Great
75%
Hell or High Water
14,574 votes
8
— Great
66%
2 Fast 2 Furious
14,462 votes
6
— Fair
68%
Quantum of Solace
14,231 votes
7
— Good
76%
BlacKkKlansman
14,129 votes
8
— Great
71%
Spy
13,959 votes
5
— Meh
81%
Heat
13,940 votes
8
— Great
70%
Mechanic: Resurrection
13,924 votes
7
— Good
69%
Fast & Furious
13,855 votes
7
— Good
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,843 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,794 votes
8
— Great
74%
RED
13,792 votes
8
— Great
72%
The Beekeeper
13,750 votes
8
— Great
67%
Red Notice
13,748 votes
7
— Good
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,553 votes
6
— Fair
64%
RoboCop
13,545 votes
6
— Fair
68%
Kick-Ass 2
13,068 votes
7
— Good
70%
Focus
13,003 votes
7
— Good
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,855 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,812 votes
7
— Good
69%
Ocean's Twelve
12,754 votes
7
— Good
70%
Horrible Bosses
12,734 votes
8
— Great
73%
Bad Boys
12,683 votes
8
— Great
74%
Batman
12,463 votes
8
— Great
73%
Going in Style
12,099 votes
7
— Good
69%
Wanted
12,049 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,946 votes
7
— Good
75%
Scream
11,879 votes
7
— Good
85%
City of God
11,444 votes
8
— Great
71%
Ocean's Thirteen
11,360 votes
7
— Good
66%
Taken 2
11,342 votes
7
— Good
82%
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
11,194 votes
8
— Great
61%
F9
11,137 votes
6
— Fair
72%
Uncut Gems
10,933 votes
8
— Great
73%
Rush Hour
10,727 votes
7
— Good
72%
The Italian Job
10,642 votes
7
— Good
76%
Patriots Day
10,612 votes
8
— Great
71%
Bad Boys II
10,485 votes
7
— Good
77%
In Bruges
10,420 votes
8
— Great
1
2
3
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch