trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Guzmiricka
1
follower
Ljubljana, Ljubljana
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Godfather
28,454 votes
2
— Terrible
73%
The Shape of Water
22,378 votes
2
— Terrible
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,427 votes
2
— Terrible
73%
Furious 7
19,517 votes
2
— Terrible
87%
The Godfather: Part II
17,985 votes
2
— Terrible
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,055 votes
2
— Terrible
61%
The Matrix Resurrections
16,392 votes
2
— Terrible
67%
Uncharted
16,073 votes
2
— Terrible
63%
Ad Astra
15,599 votes
2
— Terrible
75%
Encanto
14,334 votes
2
— Terrible
75%
Predestination
14,239 votes
2
— Terrible
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,189 votes
2
— Terrible
64%
The Interview
12,540 votes
2
— Terrible
66%
The King's Man
10,667 votes
2
— Terrible
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,551 votes
2
— Terrible
76%
The Godfather: Part III
9,170 votes
2
— Terrible
64%
Fast X
8,358 votes
2
— Terrible
74%
A Nightmare on Elm Street
7,871 votes
2
— Terrible
71%
Last Night in Soho
7,311 votes
2
— Terrible
74%
The Banshees of Inisherin
7,003 votes
2
— Terrible
74%
Concussion
6,458 votes
2
— Terrible
69%
Nightmare Alley
6,379 votes
2
— Terrible
76%
Sing 2
5,488 votes
2
— Terrible
67%
3 Days to Kill
5,263 votes
2
— Terrible
71%
News of the World
4,779 votes
2
— Terrible
65%
The Switch
3,068 votes
2
— Terrible
69%
West Side Story
2,931 votes
2
— Terrible
74%
The French Connection
2,351 votes
2
— Terrible
61%
The Rum Diary
1,978 votes
2
— Terrible
80%
All About Eve
1,790 votes
2
— Terrible
63%
The Rover
1,629 votes
2
— Terrible
60%
Like a Boss
1,457 votes
2
— Terrible
73%
Life Itself
1,061 votes
2
— Terrible
72%
Zeitgeist
1,018 votes
2
— Terrible
58%
Crocodile Dundee in Los Angeles
897 votes
2
— Terrible
65%
Days of the Bagnold Summer
144 votes
2
— Terrible
86%
Toma
100 votes
2
— Terrible
55%
Indigo Crystal
9 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup