trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lawrence Cabanero
VIP
6
0
followers
New York
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,433 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,098 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,534 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,278 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,703 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,095 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,320 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,940 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,752 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,067 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,304 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,136 votes
9
— Superb
77%
The White Lotus
5,170 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,677 votes
8
— Great
83%
Louie
4,222 votes
10
— Totally Ninja!
86%
When They See Us
3,572 votes
8
— Great
71%
Girls
3,717 votes
9
— Superb
86%
Heartstopper
2,945 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Friday Night Lights
2,715 votes
9
— Superb
76%
GLOW
2,716 votes
8
— Great
82%
Normal People
2,534 votes
9
— Superb
81%
Maid
2,268 votes
8
— Great
69%
Inventing Anna
1,936 votes
7
— Good
74%
Station Eleven
1,678 votes
8
— Great
79%
Looking
1,304 votes
9
— Superb
80%
Insecure
1,095 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Catastrophe
1,080 votes
8
— Great
85%
It's a Sin
1,020 votes
9
— Superb
80%
I May Destroy You
1,036 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Horace and Pete
638 votes
9
— Superb
77%
Angels in America
505 votes
8
— Great
70%
We Are Who We Are
466 votes
6
— Fair
76%
The Comeback
349 votes
8
— Great
69%
Red Riding
99 votes
6
— Fair
74%
Once and Again
72 votes
9
— Superb
81%
The Outs
53 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup