Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Guna Švarcberga
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Knives Out
33,721 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ocean's Eight
17,152 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Fifty Shades of Grey
15,288 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Fifty Shades Darker
13,345 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Cinderella
10,599 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Lost City
10,802 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Dark Shadows
9,209 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Coming to America
8,122 votes
9
— Superb
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,639 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Knight and Day
7,592 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Anyone But You
7,027 votes
9
— Superb
69%
Legally Blonde
6,738 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Fifty Shades Freed
6,762 votes
10
— Totally Ninja!
66%
A Haunting in Venice
6,471 votes
10
— Totally Ninja!
66%
No Strings Attached
6,391 votes
7
— Good
69%
How to Lose a Guy in 10 Days
5,730 votes
8
— Great
67%
The Ugly Truth
5,076 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Ticket to Paradise
4,291 votes
7
— Good
63%
Murder Mystery 2
4,405 votes
9
— Superb
71%
Dog
4,019 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
What Happens in Vegas
4,168 votes
9
— Superb
60%
Mortdecai
3,794 votes
10
— Totally Ninja!
66%
What Men Want
3,182 votes
9
— Superb
64%
Haunted Mansion
3,142 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Julie & Julia
2,781 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Marry Me
2,838 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Perfect Strangers
2,527 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The House Bunny
2,749 votes
9
— Superb
65%
The School for Good and Evil
2,612 votes
9
— Superb
79%
Freedom Writers
2,232 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Runaway Bride
2,212 votes
10
— Totally Ninja!
77%
My Fair Lady
1,953 votes
8
— Great
75%
Downton Abbey: A New Era
1,870 votes
10
— Totally Ninja!
65%
A Rainy Day in New York
1,946 votes
8
— Great
61%
Death at a Funeral
1,766 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Hating Game
1,626 votes
8
— Great
70%
The Electrical Life of Louis Wain
886 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Jeanne du Barry
473 votes
10
— Totally Ninja!
64%
What's Love Got to Do with It?
484 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Secret of Moonacre
409 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Half Brothers
371 votes
9
— Superb
59%
Easter Sunday
310 votes
8
— Great
75%
The Irony of Fate, or Enjoy Your Bath!
184 votes
9
— Superb
73%
The Wedding March
154 votes
9
— Superb
72%
A Summer Romance
146 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Time for Us to Come Home for Christmas
110 votes
8
— Great
64%
To Catch a Spy
77 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Snowed In for Christmas
66 votes
5
— Meh
67%
The Dancing Detective: A Deadly Tango
56 votes
8
— Great
67%
Hasta que la boda nos separe
47 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Love Upstream
44 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Romance Retreat
48 votes
10
— Totally Ninja!
60%
A Picture Perfect Wedding
29 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Meet Me in New York
23 votes
8
— Great
57%
A Bridesmaid in Love
25 votes
10
— Totally Ninja!
51%
Loving Christmas
25 votes
8
— Great
50%
January
13 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch