trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
harendane
2
followers
Beyond The Pines
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
58
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,568 votes
7
— Good
80%
Logan
60,610 votes
7
— Good
78%
Avatar
59,907 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,795 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,842 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,604 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,074 votes
7
— Good
79%
Moana
48,886 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,139 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,010 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,260 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,162 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,373 votes
7
— Good
82%
Up
38,800 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,292 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,816 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,171 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,520 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,229 votes
7
— Good
77%
The Accountant
30,876 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,735 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,541 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,337 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,237 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,282 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,154 votes
7
— Good
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,366 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,261 votes
7
— Good
81%
The Thing
11,781 votes
7
— Good
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,379 votes
7
— Good
78%
Straight Outta Compton
10,330 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,021 votes
7
— Good
74%
Collateral
9,657 votes
7
— Good
69%
In the Heart of the Sea
8,222 votes
7
— Good
69%
Mad Max
8,044 votes
7
— Good
63%
AVP: Alien vs. Predator
7,802 votes
7
— Good
62%
Hail, Caesar!
6,580 votes
7
— Good
70%
Solace
5,905 votes
7
— Good
60%
It Comes at Night
5,785 votes
7
— Good
74%
RocknRolla
5,411 votes
7
— Good
67%
The Ninth Gate
4,203 votes
7
— Good
71%
The Spy Who Loved Me
3,672 votes
7
— Good
77%
Enter the Dragon
3,234 votes
7
— Good
78%
The Third Man
2,370 votes
7
— Good
66%
Assassins
2,020 votes
7
— Good
75%
Frost/Nixon
1,810 votes
7
— Good
73%
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp
1,651 votes
7
— Good
67%
The Limehouse Golem
1,651 votes
7
— Good
74%
Three Days of the Condor
1,479 votes
7
— Good
76%
Police Story
1,423 votes
7
— Good
75%
The Way of the Dragon
1,311 votes
7
— Good
76%
The Big Sleep
1,275 votes
7
— Good
79%
Diabolique
1,016 votes
7
— Good
73%
Double Trouble
493 votes
7
— Good
72%
Who Finds a Friend Finds a Treasure
485 votes
7
— Good
76%
Bad Day at Black Rock
444 votes
7
— Good
70%
Banana Joe
426 votes
7
— Good
47%
Erkan & Stefan 3
31 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup