trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Joseba Larrinoa
0
followers
Omicron Persei 8
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,671 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,263 votes
8
— Great
85%
Friends
41,499 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,919 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,442 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,159 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,245 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,937 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,806 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,732 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,598 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,823 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,176 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,987 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,724 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,215 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,824 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,122 votes
8
— Great
86%
Severance
8,957 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,183 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,103 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,074 votes
8
— Great
85%
Rome
6,804 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,550 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,404 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,966 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,898 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,679 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,387 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,319 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,277 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,113 votes
8
— Great
85%
Shōgun
4,432 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,114 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
2,966 votes
8
— Great
80%
The Gentlemen
2,512 votes
8
— Great
76%
Solar Opposites
2,077 votes
8
— Great
78%
Masters of the Air
1,776 votes
8
— Great
73%
Perry Mason
1,179 votes
8
— Great
85%
Strappare lungo i bordi
978 votes
8
— Great
77%
The Gilded Age
873 votes
8
— Great
73%
Mrs. Davis
841 votes
8
— Great
78%
Tengoku Daimakyo
587 votes
8
— Great
79%
This World Can't Tear Me Down
372 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup