trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hassan Rasheed
0
followers
Jhelum, Punjab
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
190
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
80%
The Incredibles
35,965 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,592 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,019 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,082 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,374 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,404 votes
7
— Good
62%
Jurassic World Dominion
13,319 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,690 votes
7
— Good
63%
Mortal Kombat
12,163 votes
7
— Good
66%
The King's Man
10,677 votes
7
— Good
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,558 votes
7
— Good
61%
F9
10,876 votes
7
— Good
72%
Love and Monsters
9,326 votes
7
— Good
69%
Blade II
9,243 votes
7
— Good
58%
Hulk
9,427 votes
7
— Good
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,158 votes
7
— Good
73%
12 Strong
7,230 votes
7
— Good
72%
Hunter Killer
6,979 votes
7
— Good
66%
Dolittle
7,218 votes
7
— Good
59%
Monster Hunter
7,256 votes
7
— Good
64%
Chaos Walking
5,583 votes
7
— Good
72%
Peter Rabbit
5,196 votes
7
— Good
63%
Escape Room: Tournament of Champions
4,829 votes
7
— Good
61%
Priest
4,496 votes
7
— Good
61%
Roald Dahl's The Witches
4,050 votes
7
— Good
58%
10,000 BC
3,693 votes
7
— Good
66%
Hotel Transylvania: Transformania
3,276 votes
7
— Good
73%
Justice League vs. Teen Titans
2,945 votes
7
— Good
60%
George of the Jungle
3,089 votes
7
— Good
54%
Thunder Force
3,071 votes
7
— Good
74%
Teen Titans: The Judas Contract
2,396 votes
7
— Good
76%
Justice League: Doom
2,223 votes
7
— Good
64%
The Addams Family 2
2,080 votes
7
— Good
75%
Bāhubali: The Beginning
1,570 votes
7
— Good
80%
My Name Is Khan
1,281 votes
7
— Good
69%
Peter Rabbit 2: The Runaway
1,348 votes
7
— Good
77%
Bāhubali 2: The Conclusion
1,266 votes
7
— Good
57%
We Can Be Heroes
1,249 votes
7
— Good
63%
Nightbooks
986 votes
7
— Good
65%
Finding ʻOhana
844 votes
7
— Good
68%
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms
800 votes
7
— Good
76%
Kabhi Khushi Kabhie Gham
741 votes
7
— Good
77%
Dilwale Dulhania Le Jayenge
727 votes
7
— Good
77%
Kal Ho Naa Ho
664 votes
7
— Good
71%
Main Hoon Na
664 votes
7
— Good
75%
Kuch Kuch Hota Hai
602 votes
7
— Good
75%
Yeh Jawaani Hai Deewani
603 votes
7
— Good
63%
Dilwale
549 votes
7
— Good
62%
A Babysitter's Guide to Monster Hunting
552 votes
7
— Good
71%
Stree
497 votes
7
— Good
60%
Happy New Year
523 votes
7
— Good
70%
Jab Tak Hai Jaan
450 votes
7
— Good
72%
Bhool Bhulaiyaa
428 votes
7
— Good
66%
Fan
450 votes
7
— Good
79%
Vikram Vedha
398 votes
7
— Good
50%
George of the Jungle 2
519 votes
7
— Good
74%
Bareilly Ki Barfi
392 votes
7
— Good
64%
Bang Bang!
418 votes
7
— Good
73%
Rustom
346 votes
7
— Good
69%
Aashiqui 2
329 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup