trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hassan Rasheed
0
followers
Jhelum, Punjab
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
468
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
81%
The Avengers
65,436 votes
8
— Great
87%
The Matrix
61,591 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,153 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Martian
51,750 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,727 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,874 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,271 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
35,950 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,199 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,410 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,579 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
25,088 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,441 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Black Widow
24,006 votes
7
— Good
75%
X-Men
22,074 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,607 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,429 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,488 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Suicide Squad
20,453 votes
8
— Great
76%
Nobody
19,352 votes
7
— Good
80%
Soul
17,707 votes
8
— Great
73%
X2
18,059 votes
8
— Great
65%
Eternals
19,140 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,984 votes
8
— Great
59%
Wonder Woman 1984
18,224 votes
8
— Great
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,058 votes
8
— Great
67%
Uncharted
16,073 votes
8
— Great
61%
The Matrix Resurrections
16,395 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,088 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,335 votes
8
— Great
73%
Blade
13,585 votes
8
— Great
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,190 votes
8
— Great
69%
The Tomorrow War
13,458 votes
9
— Superb
67%
Red Notice
13,395 votes
9
— Superb
70%
Jungle Cruise
13,102 votes
9
— Superb
73%
Prey
12,706 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,288 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,477 votes
8
— Great
62%
Jurassic World Dominion
13,308 votes
7
— Good
77%
Luca
11,419 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,791 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,676 votes
7
— Good
63%
Mortal Kombat
12,157 votes
7
— Good
66%
6 Underground
11,438 votes
6
— Fair
65%
Mulan
11,336 votes
6
— Fair
66%
The King's Man
10,668 votes
7
— Good
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,552 votes
7
— Good
61%
F9
10,870 votes
7
— Good
68%
Escape Room
9,987 votes
8
— Great
69%
The Gray Man
9,897 votes
9
— Superb
72%
Love and Monsters
9,318 votes
7
— Good
75%
Equilibrium
8,936 votes
8
— Great
71%
Liar Liar
9,087 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Blade II
9,242 votes
7
— Good
58%
Hulk
9,423 votes
7
— Good
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,617 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,151 votes
7
— Good
73%
12 Strong
7,228 votes
7
— Good
55%
Daredevil
8,113 votes
6
— Fair
72%
Hunter Killer
6,977 votes
7
— Good
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup