trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Natalya Krayner
10
followers
Moscow, Russia
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,701 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,653 votes
8
— Great
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,282 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,910 votes
8
— Great
77%
Wind River
14,682 votes
8
— Great
68%
The Shallows
12,986 votes
8
— Great
62%
The Predator
11,991 votes
8
— Great
69%
Happy Death Day
11,733 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,676 votes
8
— Great
76%
Moneyball
10,456 votes
8
— Great
77%
What We Do in the Shadows
10,264 votes
8
— Great
65%
Colossal
7,123 votes
8
— Great
73%
Peppermint
6,774 votes
8
— Great
66%
The Monuments Men
6,369 votes
8
— Great
69%
Gangster Squad
5,967 votes
8
— Great
70%
The Drop
4,919 votes
8
— Great
74%
Fracture
4,832 votes
8
— Great
72%
ParaNorman
4,648 votes
8
— Great
68%
Locke
4,586 votes
8
— Great
68%
Buried
4,474 votes
8
— Great
71%
Three Kings
3,618 votes
8
— Great
75%
Riders of Justice
2,682 votes
8
— Great
62%
Cop Car
1,891 votes
8
— Great
68%
Run Hide Fight
1,680 votes
8
— Great
68%
The Wrath of Becky
1,466 votes
8
— Great
65%
Wyrmwood: Road of the Dead
1,005 votes
8
— Great
72%
Pusher
903 votes
8
— Great
62%
Detention
591 votes
8
— Great
70%
The Cooler
488 votes
8
— Great
66%
Stealing Beauty
410 votes
8
— Great
80%
Run, Hide, Fight
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup