trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
hawkbarry
0
followers
Poway, California
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Avatar
60,045 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,587 votes
8
— Great
77%
The Peanut Butter Falcon
3,983 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,411 votes
8
— Great
74%
Official Secrets
2,957 votes
8
— Great
74%
Taylor Tomlinson: Have It All
231 votes
8
— Great
73%
Jerry & Marge Go Large
2,044 votes
8
— Great
73%
Shane Gillis: Beautiful Dogs
252 votes
6
— Fair
72%
Bull Durham
1,062 votes
7
— Good
70%
Little Wing
70 votes
8
— Great
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,459 votes
7
— Good
69%
West Side Story
2,930 votes
7
— Good
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
7,823 votes
7
— Good
69%
Quiz Lady
1,273 votes
7
— Good
68%
Chris Rock: Selective Outrage
969 votes
8
— Great
68%
Steve Treviño: Simple Man
26 votes
7
— Good
67%
Road House
7,170 votes
7
— Good
67%
The Pigeon Tunnel
101 votes
6
— Fair
67%
Ricky Stanicky
3,042 votes
8
— Great
66%
Queenpins
1,729 votes
7
— Good
66%
Freaky
4,399 votes
5
— Meh
66%
Dream Scenario
3,035 votes
7
— Good
64%
Anna and the Apocalypse
1,156 votes
9
— Superb
64%
Kevin James: Irregardless
90 votes
8
— Great
63%
Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain
602 votes
7
— Good
59%
Unfrosted
1,172 votes
6
— Fair
58%
Under Paris
1,896 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup