Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rafa
13
Followers
34
Following
Milladoiro
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
119
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Endgame
50,501 votes
8
— Great
80%
Inside Out
46,174 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,919 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,373 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
36,013 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
34,095 votes
8
— Great
81%
Shutter Island
33,903 votes
6
— Fair
72%
Aquaman
32,074 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,786 votes
6
— Fair
80%
Toy Story 3
28,700 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,708 votes
8
— Great
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,693 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,807 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
23,245 votes
6
— Fair
70%
Solo: A Star Wars Story
22,546 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
22,220 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,994 votes
5
— Meh
68%
Annihilation
21,663 votes
6
— Fair
82%
Green Book
19,726 votes
8
— Great
72%
Aladdin
19,428 votes
6
— Fair
70%
Glass
18,355 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,516 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
17,149 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,770 votes
8
— Great
72%
The Lion King
16,486 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,962 votes
8
— Great
63%
Ad Astra
15,834 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,644 votes
6
— Fair
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,415 votes
7
— Good
64%
Men in Black: International
14,904 votes
6
— Fair
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,633 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
14,146 votes
6
— Fair
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,861 votes
8
— Great
65%
Mortal Engines
13,284 votes
7
— Good
66%
Skyscraper
12,422 votes
7
— Good
65%
Gemini Man
12,410 votes
7
— Good
74%
127 Hours
11,056 votes
8
— Great
68%
Escape Room
10,200 votes
7
— Good
74%
Rocketman
9,795 votes
6
— Fair
60%
Hellboy
9,623 votes
6
— Fair
74%
Creed II
9,455 votes
7
— Good
71%
Yesterday
9,246 votes
9
— Superb
73%
The Mule
9,243 votes
8
— Great
73%
Peter Pan
8,917 votes
7
— Good
66%
Rambo: Last Blood
8,857 votes
7
— Good
65%
Brightburn
8,794 votes
7
— Good
73%
The Favourite
8,680 votes
7
— Good
64%
The Karate Kid
8,507 votes
8
— Great
71%
Anna
8,328 votes
8
— Great
71%
The Grinch
8,206 votes
8
— Great
74%
Ferdinand
7,902 votes
7
— Good
68%
Overlord
7,765 votes
7
— Good
64%
Robin Hood
7,608 votes
6
— Fair
65%
The Little Things
7,352 votes
7
— Good
72%
T2 Trainspotting
7,098 votes
7
— Good
65%
Crawl
6,493 votes
7
— Good
66%
Cold Pursuit
6,428 votes
7
— Good
71%
Vice
6,204 votes
5
— Meh
78%
The Man from Earth
5,953 votes
9
— Superb
75%
The Shack
5,628 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch