trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sebastian
3
followers
Colombia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
87
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Guardians of the Galaxy
96,435 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,844 votes
7
— Good
87%
The Matrix
61,512 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,256 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,185 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,072 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,225 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,067 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,075 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,547 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,023 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,956 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,106 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,139 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,100 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,772 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,553 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,443 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,318 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,282 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,807 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,136 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,220 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,142 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,952 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,185 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,724 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
19,994 votes
7
— Good
66%
Transformers: The Last Knight
19,104 votes
7
— Good
70%
The Legend of Tarzan
17,907 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
16,666 votes
7
— Good
63%
Transformers: Age of Extinction
16,605 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,372 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,155 votes
7
— Good
78%
Me Before You
16,018 votes
7
— Good
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
15,704 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,557 votes
7
— Good
71%
Midsommar
13,616 votes
7
— Good
70%
Contagion
12,707 votes
7
— Good
70%
Alice Through the Looking Glass
11,656 votes
7
— Good
69%
The Huntsman: Winter's War
11,491 votes
7
— Good
62%
The Circle
11,414 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,248 votes
7
— Good
68%
Signs
8,477 votes
7
— Good
70%
28 Weeks Later
8,352 votes
7
— Good
74%
Hocus Pocus
8,285 votes
7
— Good
66%
Zoolander
8,067 votes
7
— Good
79%
Love, Simon
7,743 votes
7
— Good
76%
Apocalypto
7,346 votes
7
— Good
66%
Hustlers
6,805 votes
7
— Good
71%
The Princess Diaries
6,476 votes
7
— Good
66%
No Strings Attached
6,275 votes
7
— Good
68%
The Giver
6,038 votes
7
— Good
66%
House of Gucci
6,023 votes
7
— Good
61%
Charlie's Angels
5,921 votes
7
— Good
69%
The Devil All the Time
5,409 votes
7
— Good
67%
I Feel Pretty
4,473 votes
7
— Good
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,216 votes
7
— Good
58%
Charlie's Angels: Full Throttle
4,026 votes
7
— Good
68%
The Princess Diaries 2: Royal Engagement
3,664 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup