Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Heckza
0
Followers
0
Following
Québec, Quebec
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
105
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,508 votes
9
— Superb
74%
Batman
12,423 votes
8
— Great
63%
Mortal Kombat
12,341 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,362 votes
5
— Meh
57%
Morbius
11,073 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,863 votes
6
— Fair
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,849 votes
7
— Good
74%
Doctor Sleep
10,505 votes
7
— Good
72%
The BFG
10,056 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
10,012 votes
7
— Good
76%
Interview with the Vampire
9,746 votes
9
— Superb
60%
Hellboy
9,592 votes
5
— Meh
62%
R.I.P.D.
9,067 votes
6
— Fair
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,893 votes
8
— Great
62%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,627 votes
7
— Good
63%
Percy Jackson: Sea of Monsters
8,554 votes
5
— Meh
74%
Hocus Pocus
8,421 votes
7
— Good
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,403 votes
7
— Good
72%
Hook
7,993 votes
7
— Good
75%
A Monster Calls
7,728 votes
7
— Good
66%
Ghostbusters: Frozen Empire
7,651 votes
7
— Good
59%
Monster Hunter
7,352 votes
7
— Good
67%
Damsel
6,992 votes
7
— Good
68%
The House with a Clock in Its Walls
6,313 votes
7
— Good
63%
The Green Knight
6,045 votes
2
— Terrible
76%
Labyrinth
5,483 votes
7
— Good
68%
Last Action Hero
4,680 votes
7
— Good
70%
Werewolf by Night
4,444 votes
7
— Good
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,174 votes
7
— Good
62%
The Watchers
3,550 votes
6
— Fair
69%
Space Sweepers
2,702 votes
7
— Good
72%
The Jacket
2,602 votes
8
— Great
62%
Vesper
2,279 votes
5
— Meh
62%
The Midnight Meat Train
1,824 votes
6
— Fair
76%
My Hero Academia: Two Heroes
1,634 votes
8
— Great
58%
The Crow
1,385 votes
7
— Good
68%
Bleach
1,371 votes
6
— Fair
60%
Slaughterhouse Rulez
1,254 votes
7
— Good
78%
My Hero Academia: Heroes Rising
1,121 votes
8
— Great
75%
Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King
935 votes
7
— Good
77%
Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey
823 votes
7
— Good
69%
Alienoid
811 votes
7
— Good
77%
Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent
793 votes
8
— Great
59%
Dark Harvest
639 votes
6
— Fair
42%
The Master of Disguise
467 votes
2
— Terrible
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch