trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Heimdall
2
followers
Heimdall77
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Chernobyl
26,018 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,418 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,587 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,518 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,487 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,372 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,956 votes
8
— Great
83%
Luther
7,660 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,772 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Reacher
6,474 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,646 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,279 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,326 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,040 votes
9
— Superb
80%
Sharp Objects
4,336 votes
9
— Superb
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,274 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,904 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,545 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Gentlemen
2,382 votes
9
— Superb
78%
Masters of the Air
1,715 votes
8
— Great
79%
Mayor of Kingstown
1,551 votes
9
— Superb
72%
Barbarians
1,387 votes
7
— Good
78%
The Spy
1,283 votes
8
— Great
84%
Southland
1,223 votes
8
— Great
70%
Outer Range
1,340 votes
6
— Fair
80%
Reservation Dogs
1,182 votes
8
— Great
74%
Under the Banner of Heaven
1,101 votes
8
— Great
74%
Catch-22
1,002 votes
8
— Great
64%
Dan Brown's The Lost Symbol
786 votes
2
— Terrible
73%
The Little Drummer Girl
675 votes
7
— Good
82%
Long Way Round
433 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Going Postal
430 votes
7
— Good
78%
Going Postal
430 votes
7
— Good
73%
I'll Be Gone in the Dark
415 votes
5
— Meh
71%
The Responder
400 votes
9
— Superb
76%
This Way Up
303 votes
8
— Great
80%
Mr Bates vs The Post Office
291 votes
9
— Superb
69%
Bloodlands
318 votes
7
— Good
80%
Long Way Down
262 votes
9
— Superb
69%
The Miniaturist
263 votes
6
— Fair
68%
Meltdown: Three Mile Island
253 votes
8
— Great
78%
Exit
169 votes
8
— Great
85%
Dag
156 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Last Narc
97 votes
8
— Great
67%
The Last Enemy
74 votes
8
— Great
63%
Frank of Ireland
79 votes
8
— Great
77%
Once Upon a Time in Northern Ireland
41 votes
9
— Superb
62%
The Bourne Identity
47 votes
3
— Bad
59%
Shackleton
21 votes
8
— Great
50%
Travelling Blind
2 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup