trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sir Ghatti
8
followers
Philippines
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
55
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Imitation Game
30,718 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,705 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,824 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
26,354 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,065 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,050 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,877 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,545 votes
7
— Good
71%
Transformers
21,518 votes
7
— Good
77%
Drive
19,700 votes
7
— Good
74%
War Dogs
19,138 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
18,952 votes
7
— Good
79%
Spotlight
16,105 votes
7
— Good
76%
Snowden
14,505 votes
7
— Good
71%
The Invisible Man
14,236 votes
7
— Good
76%
Hercules
11,616 votes
7
— Good
70%
The Creator
10,661 votes
7
— Good
76%
The Godfather: Part III
9,182 votes
7
— Good
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,792 votes
7
— Good
61%
Superman Returns
6,778 votes
7
— Good
73%
The Evil Dead
6,719 votes
7
— Good
66%
You Were Never Really Here
6,005 votes
7
— Good
63%
The Green Knight
5,898 votes
7
— Good
75%
The Royal Tenenbaums
5,893 votes
7
— Good
81%
CODA
5,601 votes
7
— Good
71%
Beverly Hills Cop II
5,048 votes
7
— Good
75%
Road to Perdition
5,039 votes
7
— Good
56%
Blair Witch
4,322 votes
7
— Good
81%
Togo
3,674 votes
7
— Good
74%
An American Werewolf in London
3,327 votes
7
— Good
77%
42
3,171 votes
7
— Good
73%
Migration
3,164 votes
7
— Good
63%
Blood Red Sky
3,023 votes
7
— Good
76%
The Banker
2,987 votes
7
— Good
68%
The Kid Who Would Be King
2,416 votes
7
— Good
63%
Halloween H20: 20 Years Later
2,399 votes
7
— Good
74%
The Report
2,371 votes
7
— Good
70%
Ali
2,244 votes
7
— Good
71%
Fright Night
2,236 votes
7
— Good
71%
Judy
2,101 votes
7
— Good
72%
If Beale Street Could Talk
1,942 votes
7
— Good
65%
Irresistible
1,707 votes
7
— Good
52%
Halloween: The Curse of Michael Myers
1,581 votes
7
— Good
66%
Swallow
1,435 votes
7
— Good
72%
Dogman
1,285 votes
7
— Good
70%
Black Christmas
1,246 votes
7
— Good
70%
Get on Up
1,026 votes
7
— Good
70%
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One
917 votes
7
— Good
70%
2036: Nexus Dawn
752 votes
7
— Good
63%
Fright Night Part 2
536 votes
7
— Good
68%
Silverton Siege
323 votes
7
— Good
69%
Russell Peters: Almost Famous
225 votes
7
— Good
70%
Russell Peters: Notorious
173 votes
7
— Good
72%
Jo Koy: Comin’ In Hot
135 votes
7
— Good
70%
Sukob
11 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup