trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hendoben
6
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
156
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,754 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,583 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,594 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,727 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,262 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,630 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,613 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,295 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,155 votes
8
— Great
88%
Batman: The Animated Series
3,159 votes
9
— Superb
87%
Chappelle's Show
2,071 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,234 votes
8
— Great
87%
Africa
501 votes
9
— Superb
87%
9/11: One Day in America
197 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,392 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,724 votes
3
— Bad
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,488 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,241 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,117 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,539 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,801 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,499 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,444 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,126 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,447 votes
7
— Good
86%
Dark
17,163 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,972 votes
9
— Superb
86%
Peep Show
2,240 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Oz
3,197 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,217 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,117 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,338 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,517 votes
7
— Good
85%
Archer
11,490 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,044 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,682 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,947 votes
8
— Great
85%
The Thick of It
984 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,531 votes
8
— Great
85%
Justified
6,441 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,213 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,191 votes
7
— Good
85%
Yellowstone
4,904 votes
5
— Meh
84%
1883
2,811 votes
7
— Good
84%
South Park
19,291 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,551 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,277 votes
8
— Great
84%
Community
20,331 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,625 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,577 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,141 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,571 votes
8
— Great
84%
Generation Kill
2,372 votes
9
— Superb
84%
O.J.: Made in America
587 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,150 votes
5
— Meh
84%
Marvel's Daredevil
22,721 votes
8
— Great
84%
Brass Eye
302 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,152 votes
6
— Fair
83%
Supernatural
24,983 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,938 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup