trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Henri Solanki
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
51
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,523 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Zootopia
44,594 votes
6
— Fair
82%
Inglourious Basterds
36,842 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,918 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,838 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,606 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
31,938 votes
8
— Great
68%
Ghost in the Shell
26,551 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,942 votes
9
— Superb
74%
The Jungle Book
22,172 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,742 votes
9
— Superb
75%
Shrek 2
20,473 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,043 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,889 votes
8
— Great
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,236 votes
5
— Meh
77%
Zack Snyder's Justice League
16,943 votes
8
— Great
73%
Frozen II
15,021 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,680 votes
8
— Great
70%
Zombieland: Double Tap
14,231 votes
8
— Great
76%
The Irishman
13,478 votes
8
— Great
71%
Extraction
12,746 votes
7
— Good
70%
Contagion
12,696 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,615 votes
6
— Fair
74%
Doctor Sleep
10,300 votes
7
— Good
79%
National Lampoon's Christmas Vacation
10,170 votes
8
— Great
78%
Man on Fire
9,093 votes
7
— Good
65%
Brightburn
8,592 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Underwater
8,308 votes
6
— Fair
69%
Daddy's Home 2
7,146 votes
6
— Fair
71%
21 Bridges
6,059 votes
7
— Good
66%
The Addams Family
5,053 votes
6
— Fair
71%
The Angry Birds Movie 2
3,690 votes
5
— Meh
71%
Escape from Pretoria
3,142 votes
7
— Good
75%
Ip Man 4: The Finale
2,988 votes
8
— Great
70%
The Informer
2,920 votes
8
— Great
65%
Christmas with the Kranks
2,620 votes
7
— Good
78%
The Man from Nowhere
2,415 votes
8
— Great
64%
Playing with Fire
1,841 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Postcard Killings
1,840 votes
5
— Meh
64%
Arkansas
1,377 votes
6
— Fair
59%
The Assistant
1,339 votes
7
— Good
67%
The Hummingbird Project
1,277 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Crisis
1,154 votes
6
— Fair
66%
The Hollow Point
1,084 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Daughter of the Wolf
910 votes
8
— Great
62%
True History of the Kelly Gang
768 votes
7
— Good
57%
Grand Isle
599 votes
6
— Fair
51%
Domino
543 votes
8
— Great
63%
April Fool's Day
439 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Waxwork
359 votes
10
— Totally Ninja!
72%
North Shore
77 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup