trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
hereforthetv
VIP
1
follower
Dublin, Leinster
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
244
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
92%
Breaking Bad
97,454 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,538 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,563 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,718 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,212 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,128 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,622 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,606 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Life
1,024 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,829 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,313 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,210 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,136 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Seven Worlds, One Planet
357 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,186 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,387 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Frozen Planet
791 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,276 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,231 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,444 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,280 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,415 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Horizon
159 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Clarkson's Farm
2,064 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,513 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,091 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
13,003 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,980 votes
9
— Superb
85%
The Bridge
2,742 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,833 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,029 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,910 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,135 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Vincenzo
1,195 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,433 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Dynasties
305 votes
9
— Superb
85%
A Perfect Planet
231 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,427 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Yellowstone
4,868 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,020 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,140 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,607 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Planets
174 votes
10
— Totally Ninja!
84%
1883
2,797 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,249 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,218 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,089 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,111 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,075 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,485 votes
9
— Superb
84%
Snowfall
1,717 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Power
3,434 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Atlanta
4,681 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,526 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,524 votes
9
— Superb
83%
Luther
7,670 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,517 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,875 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Grand Tour
4,311 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,164 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup