trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
José Moreira
VIP
2
2
followers
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
88
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Stranger Things
53,197 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,619 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,135 votes
8
— Great
81%
Lost
32,849 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,942 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,931 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,717 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,562 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,758 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,257 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,439 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,942 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,730 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,180 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,933 votes
8
— Great
85%
Archer
11,489 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,336 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,999 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,128 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,123 votes
8
— Great
86%
Severance
8,972 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,308 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
8,005 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,799 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,532 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,590 votes
8
— Great
81%
Entourage
6,074 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,033 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,899 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,969 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,678 votes
8
— Great
82%
Billions
5,463 votes
8
— Great
81%
Silo
5,380 votes
8
— Great
80%
Burn Notice
5,390 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,322 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,343 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,389 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,169 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,971 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,762 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,728 votes
8
— Great
81%
Skins
4,675 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,363 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,369 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,171 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,204 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,835 votes
8
— Great
80%
Frasier
3,787 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,631 votes
8
— Great
88%
Batman: The Animated Series
3,158 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,381 votes
8
— Great
78%
From
3,142 votes
8
— Great
77%
The Fall of the House of Usher
3,112 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,940 votes
8
— Great
75%
The King of Queens
2,916 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,839 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,690 votes
8
— Great
82%
Chainsaw Man
2,563 votes
8
— Great
76%
Defending Jacob
2,504 votes
8
— Great
79%
The Promised Neverland
2,409 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup