trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Hidan
1
follower
Brazil
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Fight Club
49,092 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,678 votes
7
— Good
74%
Split
32,380 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,361 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,387 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
19,328 votes
7
— Good
70%
Barbie
18,830 votes
7
— Good
75%
Jumanji
17,019 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,751 votes
7
— Good
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,659 votes
7
— Good
64%
Fast X
8,207 votes
7
— Good
61%
The Marvels
8,274 votes
7
— Good
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,050 votes
7
— Good
64%
Robin Hood
7,506 votes
7
— Good
69%
Turbo
6,975 votes
7
— Good
64%
Project Power
6,474 votes
7
— Good
74%
Superman
5,859 votes
7
— Good
65%
Rambo III
4,615 votes
7
— Good
67%
The Karate Kid Part II
3,969 votes
7
— Good
70%
Superman II
3,802 votes
7
— Good
67%
The Losers
3,719 votes
7
— Good
62%
The Karate Kid Part III
2,756 votes
7
— Good
60%
The Hot Chick
2,725 votes
7
— Good
69%
Marvel One-Shot: Item 47
2,531 votes
7
— Good
70%
Marvel One-Shot: All Hail the King
2,112 votes
7
— Good
72%
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer
2,080 votes
7
— Good
66%
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
2,065 votes
7
— Good
74%
Just Another Christmas
575 votes
7
— Good
72%
Sherlock: The Abominable Bride
511 votes
7
— Good
74%
The Speed Cubers
320 votes
7
— Good
66%
They Call Me Renegade
129 votes
7
— Good
72%
A Tale of Momentum & Inertia
28 votes
7
— Good
58%
Sexo, Amor e Traição
30 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup