trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Keila Beatriz
0
followers
Recife, Brazil
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
74,264 votes
8
— Great
80%
Logan
60,400 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
55,715 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,622 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,432 votes
9
— Superb
79%
Dune
35,679 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,283 votes
9
— Superb
72%
Captain Marvel
35,095 votes
5
— Meh
80%
Knives Out
32,365 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
30,809 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,418 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,813 votes
8
— Great
76%
The Batman
25,984 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,675 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Pacific Rim
25,560 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Shining
23,738 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,233 votes
8
— Great
76%
Watchmen
20,849 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,103 votes
6
— Fair
70%
Glass
17,818 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
16,842 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,594 votes
2
— Terrible
75%
Upgrade
15,089 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,231 votes
5
— Meh
82%
My Neighbor Totoro
13,123 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,693 votes
8
— Great
85%
Princess Mononoke
12,215 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
13,805 votes
6
— Fair
65%
Mortal Engines
13,021 votes
6
— Fair
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,611 votes
7
— Good
68%
The Northman
10,944 votes
8
— Great
65%
Murder Mystery
9,377 votes
5
— Meh
70%
Sonic the Hedgehog 2
7,371 votes
8
— Great
80%
Kiki's Delivery Service
6,450 votes
7
— Good
69%
Dumbo
6,676 votes
7
— Good
73%
Spies in Disguise
5,301 votes
5
— Meh
81%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
3,306 votes
8
— Great
68%
Surf's Up
3,395 votes
8
— Great
81%
Song of the Sea
2,989 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Tolkien
2,830 votes
7
— Good
62%
Eli
2,437 votes
4
— Poor
61%
Rim of the World
2,279 votes
4
— Poor
71%
Reign of the Supermen
1,973 votes
7
— Good
78%
Tome of the Unknown: Harvest Melody
83 votes
9
— Superb
76%
1964: Brazil Between Weapons and Books
37 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup