trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dave Hobson
VIP
6
1
follower
Chester, England
59
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
141
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
130,806 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,868 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,123 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,753 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,677 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
9,669 votes
9
— Superb
82%
Outlander
6,917 votes
9
— Superb
79%
Reacher
6,401 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,468 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Santa Clarita Diet
4,580 votes
8
— Great
80%
The Rookie
3,578 votes
9
— Superb
80%
Black Bird
3,055 votes
9
— Superb
79%
The Tudors
2,974 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
2,871 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,778 votes
9
— Superb
85%
Blackadder
2,388 votes
8
— Great
79%
New Amsterdam
2,345 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Vikings: Valhalla
1,930 votes
9
— Superb
75%
FBI
1,620 votes
8
— Great
77%
The Pillars of the Earth
1,476 votes
9
— Superb
65%
Camelot
1,394 votes
9
— Superb
75%
Pennyworth
1,199 votes
9
— Superb
80%
Poldark
1,134 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Knightfall
1,144 votes
8
— Great
71%
Britannia
926 votes
8
— Great
75%
The English
805 votes
8
— Great
72%
FBI: Most Wanted
778 votes
9
— Superb
68%
APB
650 votes
8
— Great
73%
The English Game
557 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Bletchley Circle
498 votes
7
— Good
86%
Sherlock Holmes
461 votes
8
— Great
89%
The World at War
439 votes
9
— Superb
73%
How to Become a Tyrant
484 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
The Devil Next Door
473 votes
8
— Great
71%
The Ripper
472 votes
8
— Great
71%
Quiz
459 votes
8
— Great
78%
Keeping Up Appearances
417 votes
9
— Superb
68%
Kung Fu
439 votes
8
— Great
69%
The Pembrokeshire Murders
348 votes
9
— Superb
70%
Ransom
342 votes
9
— Superb
63%
Catherine the Great
329 votes
6
— Fair
69%
Hitler: The Rise of Evil
307 votes
8
— Great
81%
Mr Bates vs The Post Office
276 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Turner & Hooch
230 votes
8
— Great
67%
The Lost Pirate Kingdom
227 votes
8
— Great
74%
Hitler's Circle of Evil
175 votes
8
— Great
72%
Sons of Liberty
130 votes
9
— Superb
78%
Porridge
121 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Wild Bill
124 votes
8
— Great
70%
The Walk-In
114 votes
9
— Superb
75%
Apocalypse: The Rise of Hitler
94 votes
9
— Superb
79%
Our World War
84 votes
8
— Great
68%
Jack the Ripper
93 votes
8
— Great
75%
The Professionals
72 votes
9
— Superb
77%
Rise of the Nazis
69 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The American West
79 votes
6
— Fair
65%
The Hunt for Raoul Moat
61 votes
9
— Superb
67%
Adolf Hitler: The Greatest Story Never Told
58 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
Adolf Hitler: The Greatest Story Never Told
58 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Ancient Rome: The Rise and Fall of an Empire
55 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup