trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Catherine
VIP
4
5
followers
London, England
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
53,027 votes
7
— Good
83%
Our Blues
152 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,086 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,241 votes
7
— Good
82%
Death's Game
559 votes
7
— Good
82%
Castle
11,675 votes
7
— Good
81%
Taxi Driver
330 votes
7
— Good
81%
Partners for Justice
58 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,339 votes
7
— Good
80%
Missing: The Other Side
84 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,929 votes
7
— Good
80%
I'm Not a Robot
556 votes
7
— Good
80%
ONE PIECE
4,167 votes
7
— Good
79%
My Love from Another Star
834 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,589 votes
7
— Good
79%
Romance is a Bonus Book
481 votes
7
— Good
78%
Oh My Venus
462 votes
7
— Good
78%
Love to Hate You
330 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,747 votes
7
— Good
78%
Love in the Moonlight
301 votes
7
— Good
78%
The Boulet Brothers' Dragula
93 votes
7
— Good
77%
Black
318 votes
7
— Good
77%
9-1-1: Lone Star
1,331 votes
7
— Good
76%
Crash Course in Romance
284 votes
7
— Good
76%
Perfect Marriage Revenge
137 votes
7
— Good
76%
The King: Eternal Monarch
556 votes
7
— Good
76%
King the Land
451 votes
7
— Good
76%
Crazy Love
153 votes
7
— Good
76%
Bring It On, Ghost
329 votes
7
— Good
76%
She Was Pretty
468 votes
7
— Good
76%
Perception
1,738 votes
7
— Good
75%
Body of Proof
1,116 votes
7
— Good
74%
Behind Your Touch
147 votes
7
— Good
74%
Night Has Come
112 votes
7
— Good
73%
Witch's Court
68 votes
7
— Good
73%
Next in Fashion
291 votes
7
— Good
73%
The Girl Who Sees Smells
170 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,162 votes
7
— Good
72%
Personal Taste
335 votes
7
— Good
72%
Ghost Whisperer
1,902 votes
7
— Good
72%
Avatar: The Last Airbender
2,390 votes
7
— Good
70%
Mask Girl
385 votes
7
— Good
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,277 votes
7
— Good
68%
Hellbound
1,557 votes
7
— Good
64%
Oh My General
21 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup