Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Heather
VIP
10
4
Followers
3
Following
Chicago
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,675 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
100,843 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
67,111 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
62,400 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
48,268 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,617 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,982 votes
9
— Superb
81%
Lost
33,714 votes
7
— Good
83%
Supernatural
25,485 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,064 votes
10
— Nine Nine!
81%
Prison Break
23,510 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,362 votes
8
— Great
84%
Community
20,874 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
19,022 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,940 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
18,079 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,503 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,501 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,535 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,805 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,825 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
15,074 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
15,051 votes
7
— Good
82%
The Good Place
14,340 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,915 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,717 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,856 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,593 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,504 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
10,010 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,628 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,312 votes
7
— Good
84%
Freaks and Geeks
5,266 votes
9
— Superb
76%
Midnight Mass
4,502 votes
9
— Superb
83%
Pushing Daisies
3,714 votes
9
— Superb
80%
One Tree Hill
2,973 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hart of Dixie
2,774 votes
8
— Great
76%
Being Human (US)
1,996 votes
9
— Superb
74%
The Mindy Project
1,999 votes
7
— Good
80%
The Wonder Years
1,178 votes
9
— Superb
59%
How I Met Your Father
1,274 votes
8
— Great
72%
Men at Work
620 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch