Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Fer
0
Followers
0
Following
Aguadulce, Andalusia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Dark Knight
76,969 votes
8
— Great
86%
Inception
73,832 votes
8
— Great
87%
The Matrix
63,456 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
57,845 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,795 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
57,328 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
50,441 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,256 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,276 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
47,445 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
45,839 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
43,229 votes
8
— Great
85%
Se7en
35,500 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,333 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
29,555 votes
8
— Great
76%
The Batman
27,577 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,249 votes
8
— Great
72%
Tenet
26,341 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
23,313 votes
8
— Great
69%
Black Widow
24,611 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
20,087 votes
8
— Great
79%
Taxi Driver
15,083 votes
8
— Great
77%
Wind River
14,950 votes
8
— Great
72%
The Menu
15,304 votes
8
— Great
79%
The Game
11,435 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,880 votes
8
— Great
78%
Training Day
10,314 votes
8
— Great
72%
Sicario: Day of the Soldado
10,194 votes
8
— Great
76%
True Grit
8,965 votes
8
— Great
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,623 votes
8
— Great
79%
The Hunt for Red October
7,465 votes
8
— Great
72%
Extraction 2
7,067 votes
8
— Great
66%
The Killer
7,252 votes
8
— Great
77%
Tetris
5,932 votes
8
— Great
73%
Point Break
5,823 votes
8
— Great
74%
RocknRolla
5,549 votes
8
— Great
71%
Body of Lies
4,995 votes
8
— Great
73%
Spy Game
3,514 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch