trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Hyne
VIP
0
followers
Perigueux
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,720 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,134 votes
7
— Good
81%
Lost
32,849 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,837 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,757 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,715 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,360 votes
7
— Good
82%
24
11,255 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,259 votes
7
— Good
86%
Severance
8,971 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,202 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,159 votes
7
— Good
85%
Naruto Shippuden
6,782 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,612 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,178 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,034 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,892 votes
7
— Good
73%
Halo
4,582 votes
7
— Good
82%
Bleach
3,616 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,078 votes
7
— Good
82%
Trailer Park Boys
1,845 votes
7
— Good
74%
Xena: Warrior Princess
1,784 votes
7
— Good
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,696 votes
7
— Good
81%
X-Men: The Animated Series
1,692 votes
7
— Good
79%
Courage the Cowardly Dog
1,473 votes
7
— Good
76%
The Powerpuff Girls
1,236 votes
7
— Good
73%
Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer
1,029 votes
7
— Good
84%
The Spectacular Spider-Man
895 votes
7
— Good
73%
Marvel's Avengers Assemble
712 votes
7
— Good
80%
Gargoyles
654 votes
7
— Good
73%
Aladdin
399 votes
7
— Good
68%
Sonic X
238 votes
7
— Good
73%
La Flamme
233 votes
7
— Good
68%
Le Flambeau, les aventuriers de Chupacabra
165 votes
7
— Good
64%
The Adventures of Sonic the Hedgehog
115 votes
7
— Good
68%
Platane
107 votes
7
— Good
73%
Planet Dinosaur
87 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup