trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kubo
0
followers
CA
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
125
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,212 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,036 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,306 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,594 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,193 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,032 votes
7
— Good
77%
Get Out
41,013 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,704 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,578 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,484 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,996 votes
7
— Good
79%
Dune
36,337 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,191 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,087 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,434 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,194 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,588 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,867 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,949 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,577 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,339 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,114 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,460 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,173 votes
7
— Good
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,489 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,885 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,400 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,283 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,043 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,920 votes
7
— Good
80%
Soul
17,658 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,442 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,251 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,012 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,886 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
16,337 votes
7
— Good
80%
2001: A Space Odyssey
15,725 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,682 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,577 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,544 votes
7
— Good
66%
Cars 2
15,293 votes
7
— Good
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,063 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,037 votes
7
— Good
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,926 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,680 votes
7
— Good
79%
Taxi Driver
14,592 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,267 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,050 votes
7
— Good
63%
Mortal Kombat
12,129 votes
7
— Good
61%
Downsizing
11,477 votes
7
— Good
71%
Rio
11,436 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,227 votes
7
— Good
73%
Underworld
11,208 votes
7
— Good
61%
F9
10,846 votes
7
— Good
57%
Morbius
10,832 votes
7
— Good
67%
Shrek Forever After
10,403 votes
7
— Good
74%
The Foreigner
9,958 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,852 votes
7
— Good
60%
Hellboy
9,436 votes
7
— Good
71%
The Black Phone
8,785 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup