trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Scarlett
3
followers
Earth-616
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
129
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,400 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,192 votes
8
— Great
83%
Dune: Part Two
17,342 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,520 votes
9
— Superb
82%
Still Human
75 votes
9
— Superb
81%
Back to the Future Part II
24,315 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,441 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,731 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,202 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,990 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
21,359 votes
8
— Great
80%
Soul
17,710 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,670 votes
7
— Good
80%
Inside Out 2
1,731 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,877 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,014 votes
8
— Great
79%
Dune
36,563 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,246 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,325 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,800 votes
8
— Great
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,685 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,269 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,299 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,782 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,181 votes
8
— Great
78%
Dave Chappelle: Sticks & Stones
1,825 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,955 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,898 votes
8
— Great
77%
Zack Snyder's Justice League
16,987 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
32,047 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,234 votes
9
— Superb
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,852 votes
7
— Good
76%
SPY x FAMILY CODE: White
227 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,055 votes
8
— Great
76%
Kung Fu Panda
20,246 votes
9
— Superb
76%
The Farewell
2,922 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,249 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,428 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,443 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,356 votes
9
— Superb
75%
Clue
3,952 votes
6
— Fair
75%
Avatar: The Way of Water
18,888 votes
9
— Superb
75%
The Social Dilemma
4,584 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,339 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,119 votes
6
— Fair
74%
Bullet Train
18,243 votes
5
— Meh
74%
Ant-Man
44,530 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,435 votes
9
— Superb
74%
Red, White & Royal Blue
2,006 votes
8
— Great
74%
The Sunny Side of the Street
9 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,946 votes
8
— Great
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,544 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,122 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
18,069 votes
7
— Good
74%
In the Heights
2,164 votes
8
— Great
73%
Elemental
7,990 votes
7
— Good
73%
Killers of the Flower Moon
8,346 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,273 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,449 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,020 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup