trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex
VIP
5
1
follower
England
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
93
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
75%
Arrow
32,003 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,599 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,177 votes
6
— Fair
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,116 votes
10
— Nine Nine!
78%
Squid Game
19,838 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,801 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,150 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,810 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,315 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,486 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moon Knight
9,637 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,974 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,631 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Supergirl
8,544 votes
4
— Poor
76%
American Dad!
8,380 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,105 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Reacher
6,566 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sandman
5,970 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
The Orville
5,874 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Last Kingdom
5,525 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Peacemaker
5,428 votes
10
— Totally Ninja!
76%
His Dark Materials
5,154 votes
8
— Great
75%
Shadow and Bone
4,861 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Upload
4,770 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,743 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Big Mouth
4,346 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,951 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Space Force
3,707 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Snowpiercer
3,702 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,381 votes
9
— Superb
78%
Resident Alien
3,329 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Peripheral
3,315 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,282 votes
8
— Great
75%
Devs
3,170 votes
10
— Totally Ninja!
78%
From
3,144 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kingdom
2,992 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Warrior Nun
2,879 votes
4
— Poor
69%
Dracula
2,687 votes
7
— Good
76%
Mythic Quest
2,410 votes
9
— Superb
82%
Harley Quinn
2,364 votes
8
— Great
72%
Ragnarok
2,359 votes
8
— Great
72%
Lovecraft Country
2,359 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Future Man
2,335 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Batwoman
2,179 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Assassination Classroom
2,154 votes
5
— Meh
77%
Inside Job
2,113 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Clarkson's Farm
2,081 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Solar Opposites
2,078 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek: Lower Decks
1,974 votes
9
— Superb
75%
Vikings: Valhalla
1,968 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hunters
1,934 votes
8
— Great
64%
Cursed
1,840 votes
3
— Bad
79%
Gangs of London
1,818 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
1,760 votes
9
— Superb
70%
The Order
1,733 votes
6
— Fair
66%
Avenue 5
1,723 votes
7
— Good
69%
Into the Night
1,651 votes
8
— Great
73%
Tales from the Loop
1,433 votes
4
— Poor
75%
The Mick
1,348 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Paradise PD
1,302 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup