Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
JustJeff
VIP
2
3
Followers
0
Following
Las Vegas, Nevada
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
95
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,676 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,403 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,619 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,446 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,065 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,777 votes
8
— Great
84%
Community
20,875 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
18,079 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
17,068 votes
8
— Great
92%
The Wire
16,061 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,825 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,535 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,340 votes
8
— Great
83%
Ozark
13,394 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
12,779 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,594 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,378 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,646 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
8,010 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,992 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,819 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,599 votes
8
— Great
83%
Gilmore Girls
6,855 votes
8
— Great
81%
Barry
6,389 votes
8
— Great
85%
Shōgun
5,599 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,304 votes
8
— Great
84%
Freaks and Geeks
5,266 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,217 votes
8
— Great
76%
A Series of Unfortunate Events
5,177 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,986 votes
8
— Great
80%
After Life
4,871 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,844 votes
8
— Great
82%
Veep
4,810 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,498 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,924 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,916 votes
8
— Great
65%
Space Force
3,814 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,409 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,384 votes
8
— Great
75%
Devs
3,328 votes
8
— Great
84%
1883
2,989 votes
8
— Great
76%
GLOW
2,784 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,711 votes
8
— Great
78%
Counterpart
2,341 votes
8
— Great
75%
Episodes
2,292 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,259 votes
8
— Great
75%
Last Man Standing
2,213 votes
8
— Great
70%
Last Resort
2,078 votes
8
— Great
79%
The Great
2,060 votes
8
— Great
72%
Gilmore Girls: A Year in the Life
2,033 votes
8
— Great
77%
Sneaky Pete
1,946 votes
8
— Great
67%
Living with Yourself
1,933 votes
8
— Great
74%
Station Eleven
1,812 votes
8
— Great
80%
Party Down
1,794 votes
8
— Great
66%
Avenue 5
1,767 votes
8
— Great
70%
Messiah
1,542 votes
8
— Great
75%
Vice Principals
1,492 votes
8
— Great
72%
Homecoming
1,426 votes
8
— Great
84%
Letterkenny
1,406 votes
8
— Great
83%
Mr Inbetween
1,397 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch