trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ibrahim AbuRahma
1
follower
Deutschland
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,555 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,758 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,613 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,419 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,234 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,191 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,702 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,482 votes
9
— Superb
85%
House
30,005 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,661 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,460 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,749 votes
7
— Good
84%
Community
20,299 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,612 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,534 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,531 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,306 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,380 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,404 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,358 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,566 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,940 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,992 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,123 votes
10
— Bazinga!
78%
True Blood
15,642 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,485 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Drake and Josh
1,193 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,151 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,910 votes
8
— Great
75%
Wizards of Waverly Place
1,252 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,988 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Victorious
1,185 votes
8
— Great
73%
iCarly
1,521 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,050 votes
9
— Superb
72%
8 Simple Rules
624 votes
8
— Great
71%
Satisfaction
232 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,370 votes
9
— Superb
70%
V
4,285 votes
8
— Great
69%
Glee
8,303 votes
6
— Fair
67%
Sam & Cat
452 votes
7
— Good
66%
Star Trek: The Animated Series
619 votes
6
— Fair
65%
Easy
747 votes
4
— Poor
65%
Friends With Benefits
350 votes
9
— Superb
64%
Cursed
1,837 votes
7
— Good
60%
Dimensions: A Walk Through Mathematics
12 votes
4
— Poor
47%
Hot Sluts
29 votes
7
— Good
40%
Evolution
4 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup