trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
iglo
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,321 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,238 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,970 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,769 votes
7
— Good
84%
South Park
19,204 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,075 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,509 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,090 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,760 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,123 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,193 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,811 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,645 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,470 votes
9
— Superb
79%
Scandal
4,787 votes
5
— Meh
70%
The Shannara Chronicles
4,179 votes
6
— Fair
82%
Hell on Wheels
3,811 votes
9
— Superb
75%
Ballers
2,926 votes
7
— Good
77%
King of the Hill
2,448 votes
8
— Great
80%
Eastbound & Down
2,438 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Anger Management
2,392 votes
6
— Fair
70%
Last Resort
2,058 votes
6
— Fair
75%
F is for Family
1,926 votes
8
— Great
74%
Station Eleven
1,669 votes
8
— Great
81%
Longmire
1,634 votes
7
— Good
72%
Brickleberry
1,192 votes
9
— Superb
76%
Outsourced
960 votes
8
— Great
75%
Waco
934 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Treme
902 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Transporter
698 votes
6
— Fair
61%
$#*! My Dad Says
534 votes
6
— Fair
74%
Political Animals
432 votes
9
— Superb
66%
Guys With Kids
297 votes
6
— Fair
72%
Monday Mornings
167 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup