trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
samet ilter
8
followers
istanbul
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Peaky Blinders
16,369 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,690 votes
7
— Good
85%
Justified
6,443 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,255 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,800 votes
7
— Good
84%
Downton Abbey
7,764 votes
7
— Good
82%
Outlander
6,960 votes
7
— Good
82%
Hornblower
138 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,875 votes
7
— Good
79%
The Tudors
2,983 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,587 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,348 votes
7
— Good
77%
The Newsroom
210 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,235 votes
7
— Good
77%
Conan
784 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,158 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,187 votes
7
— Good
76%
Nip/Tuck
1,776 votes
7
— Good
76%
Manhattan
850 votes
7
— Good
75%
Carnival Row
4,009 votes
7
— Good
75%
Tyrant
1,456 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
6,925 votes
7
— Good
75%
Constantine
5,004 votes
7
— Good
75%
The Musketeers
1,585 votes
7
— Good
75%
Arrow
32,012 votes
7
— Good
75%
Street Food: Asia
239 votes
7
— Good
75%
Plebs
494 votes
7
— Good
74%
Take Us Home: Leeds United
85 votes
7
— Good
74%
Magic City
569 votes
7
— Good
74%
The Nevers
1,424 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,184 votes
7
— Good
72%
The Good Lord Bird
442 votes
7
— Good
72%
Houdini
672 votes
7
— Good
72%
Barbarians
1,393 votes
7
— Good
72%
The New Scooby-Doo Movies
188 votes
7
— Good
72%
Sons of Liberty
134 votes
7
— Good
70%
Mercy Street
100 votes
7
— Good
70%
Birdsong
140 votes
7
— Good
70%
Leonardo
208 votes
7
— Good
69%
The Jetsons
564 votes
7
— Good
69%
Childhood's End
1,042 votes
7
— Good
65%
Camelot
1,396 votes
7
— Good
64%
Texas Rising
125 votes
7
— Good
62%
Jekyll and Hyde
150 votes
7
— Good
40%
Lion of Ireland
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup