trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
samet ilter
8
followers
istanbul
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
161
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,512 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,151 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,137 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,256 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,595 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,828 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,995 votes
7
— Good
85%
House
30,028 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,567 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,907 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,771 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,205 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,552 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,965 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,486 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,271 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,159 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,441 votes
6
— Fair
81%
Prison Break
22,826 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,175 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,102 votes
6
— Fair
79%
The Witcher
19,552 votes
7
— Good
84%
South Park
19,274 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,152 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,835 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,585 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,320 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,313 votes
7
— Good
80%
Loki
15,783 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,432 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,225 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,142 votes
6
— Fair
84%
Hannibal
15,106 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,935 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,674 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,377 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,175 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,416 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,224 votes
6
— Fair
82%
The Handmaid's Tale
11,099 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,860 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,235 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,121 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,310 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,305 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,829 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,795 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,757 votes
7
— Good
82%
Outlander
6,955 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,927 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,913 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,828 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,802 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,796 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,670 votes
8
— Great
85%
Justified
6,437 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,277 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,171 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,127 votes
6
— Fair
73%
Titans
5,711 votes
6
— Fair
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup