trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Commodore Schmidlapp
1
follower
Omicron Persei 8
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
80
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,152 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,786 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,918 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,148 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,783 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,830 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,462 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,234 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,686 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,442 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,791 votes
4
— Poor
86%
Dark
17,041 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,244 votes
6
— Fair
77%
Gotham
15,206 votes
4
— Poor
84%
Silicon Valley
15,084 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,651 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,755 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,588 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,123 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,305 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,068 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,197 votes
6
— Fair
70%
Fear the Walking Dead
9,295 votes
5
— Meh
71%
Marvel's Luke Cage
9,223 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,926 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,518 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,276 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,739 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,902 votes
6
— Fair
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,019 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,898 votes
8
— Great
82%
The Killing
5,858 votes
8
— Great
82%
Billions
5,438 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,392 votes
9
— Superb
77%
The White Lotus
5,136 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,006 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,815 votes
9
— Superb
80%
The Fall
4,607 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,522 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Midnight Mass
4,238 votes
9
— Superb
83%
Halt and Catch Fire
4,158 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,859 votes
9
— Superb
80%
Making a Murderer
3,831 votes
8
— Great
77%
Humans
3,657 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,874 votes
8
— Great
80%
The League
2,809 votes
6
— Fair
77%
Your Honor
2,546 votes
5
— Meh
76%
Mythic Quest
2,397 votes
9
— Superb
72%
Lovecraft Country
2,350 votes
5
— Meh
78%
Star Trek: Lower Decks
1,960 votes
9
— Superb
71%
Hunters
1,927 votes
6
— Fair
74%
Top of the Lake
1,704 votes
7
— Good
78%
The Deuce
1,614 votes
7
— Good
71%
Ascension
1,614 votes
4
— Poor
73%
Tales from the Loop
1,421 votes
9
— Superb
62%
The Stand
1,399 votes
7
— Good
70%
Outer Range
1,352 votes
8
— Great
73%
Perry Mason
1,173 votes
7
— Good
62%
Willow
1,165 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup