trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
infernaldoctrine
1
follower
Fort Worth, Texas
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,692 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,247 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,217 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,553 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,219 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,526 votes
3
— Bad
86%
Dark
17,150 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,605 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,676 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,937 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,159 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,183 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,171 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,622 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,177 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,825 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,752 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
10,224 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,184 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,360 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
WandaVision
16,326 votes
7
— Good
74%
American Nightmare
555 votes
6
— Fair
74%
The Outsider
3,379 votes
7
— Good
73%
The Program: Cons, Cults and Kidnapping
152 votes
7
— Good
73%
Harper's Island
1,401 votes
7
— Good
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,207 votes
8
— Great
70%
Outer Range
1,392 votes
7
— Good
68%
Criminal Record
533 votes
7
— Good
67%
John Wayne Gacy: Devil in Disguise
108 votes
6
— Fair
67%
Riverdale
7,401 votes
2
— Terrible
63%
Jared from Subway: Catching a Monster
99 votes
6
— Fair
61%
What Happened, Brittany Murphy?
107 votes
6
— Fair
58%
Who Killed Jill Dando?
101 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup