trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Insomnia
VIP
6
0
followers
Graz, Austria
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
349
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
65%
Suicide Squad
58,873 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,716 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,368 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,937 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,588 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,313 votes
7
— Good
70%
Venom
33,811 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,258 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,170 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,624 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,566 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,520 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,405 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,124 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,537 votes
7
— Good
73%
Cars
26,758 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,590 votes
7
— Good
75%
Sing
25,440 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,954 votes
7
— Good
77%
La La Land
24,804 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,776 votes
7
— Good
81%
The Shining
23,941 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,785 votes
7
— Good
80%
The Terminator
22,849 votes
7
— Good
65%
The Incredible Hulk
22,442 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,603 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,421 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,363 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,288 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,684 votes
7
— Good
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,611 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,512 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,138 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
18,915 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,705 votes
7
— Good
67%
Terminator Genisys
18,298 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,198 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,432 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,253 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,070 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
16,906 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
16,889 votes
7
— Good
71%
Fast & Furious 6
16,049 votes
7
— Good
67%
Hancock
16,013 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,963 votes
7
— Good
73%
Hotel Transylvania
15,749 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,479 votes
7
— Good
68%
Men in Black II
15,387 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,084 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,882 votes
7
— Good
69%
The Lost World: Jurassic Park
14,853 votes
7
— Good
75%
Bridge of Spies
14,729 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,697 votes
7
— Good
67%
Bright
14,679 votes
7
— Good
64%
Men in Black: International
14,679 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,329 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,303 votes
7
— Good
65%
Black Adam
14,109 votes
7
— Good
72%
Hotel Transylvania 2
14,026 votes
7
— Good
68%
Quantum of Solace
13,944 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup