trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Insomnia
VIP
6
0
followers
Graz, Austria
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
41,381 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,173 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,690 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,488 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,442 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,893 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,250 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,374 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,089 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,655 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,345 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,070 votes
8
— Great
76%
You
10,156 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,902 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,199 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,905 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,919 votes
8
— Great
81%
Malcolm in the Middle
6,081 votes
8
— Great
74%
Designated Survivor
5,635 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,008 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,047 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
4,646 votes
8
— Great
72%
Raised by Wolves
4,418 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
3,989 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,642 votes
8
— Great
75%
Devs
3,147 votes
8
— Great
73%
The 4400
2,865 votes
8
— Great
76%
Mythic Quest
2,398 votes
8
— Great
78%
Unorthodox
2,226 votes
8
— Great
80%
The Young Pope
2,042 votes
8
— Great
74%
Home Improvement
1,963 votes
8
— Great
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,529 votes
8
— Great
77%
Mozart in the Jungle
1,098 votes
8
— Great
70%
The Plot Against America
706 votes
8
— Great
75%
Mrs. America
567 votes
8
— Great
77%
Pagan Peak
376 votes
8
— Great
76%
The Discounters
184 votes
8
— Great
59%
Die Piefke-Saga
10 votes
8
— Great
45%
Wischen ist Macht
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup