trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Isaacj
VIP
EP
10
12
followers
sPAIN
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
86
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Doctor Strange
65,693 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,546 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,122 votes
9
— Superb
77%
Arrival
56,416 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
53,771 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
48,995 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,821 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,082 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
46,950 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,534 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,378 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
41,955 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,626 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,190 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
38,943 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,114 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,443 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,088 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,590 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,505 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,406 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
30,540 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
30,591 votes
9
— Superb
72%
Aquaman
31,495 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,743 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,318 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,917 votes
9
— Superb
74%
It
29,036 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,219 votes
9
— Superb
75%
The Matrix Reloaded
26,145 votes
9
— Superb
68%
Ghost in the Shell
26,532 votes
9
— Superb
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,760 votes
9
— Superb
83%
Hidden Figures
23,125 votes
9
— Superb
69%
Divergent
23,947 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,297 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
20,891 votes
9
— Superb
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,849 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,076 votes
9
— Superb
77%
Fury
18,802 votes
9
— Superb
77%
Nightcrawler
18,709 votes
9
— Superb
79%
The Greatest Showman
17,826 votes
9
— Superb
66%
Godzilla
19,255 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
16,362 votes
9
— Superb
70%
Glass
17,867 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,597 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,269 votes
9
— Superb
74%
Mission: Impossible
16,173 votes
9
— Superb
71%
TRON: Legacy
16,388 votes
9
— Superb
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,411 votes
9
— Superb
74%
The Intern
15,906 votes
9
— Superb
73%
American Made
15,841 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,159 votes
9
— Superb
78%
Captain Phillips
14,650 votes
9
— Superb
76%
Snowden
14,465 votes
9
— Superb
75%
The Founder
14,401 votes
9
— Superb
72%
The Menu
14,324 votes
9
— Superb
68%
Quantum of Solace
13,895 votes
9
— Superb
71%
Midsommar
13,537 votes
9
— Superb
75%
Die Hard 2
12,830 votes
9
— Superb
82%
The Princess Bride
11,957 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup