trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Isaacj
VIP
EP
10
12
followers
sPAIN
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,073 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,928 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,075 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,196 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,444 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,941 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,058 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,774 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,347 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,050 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,604 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,203 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,045 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Bates Motel
7,892 votes
8
— Great
82%
Broadchurch
5,889 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,514 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hawaii Five-0
5,014 votes
7
— Good
82%
The Knick
2,871 votes
9
— Superb
76%
Hart of Dixie
2,733 votes
8
— Great
76%
House of Lies
2,477 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Dominion
1,920 votes
5
— Meh
74%
The Bridge
1,580 votes
9
— Superb
75%
Graceland
1,234 votes
8
— Great
66%
Hostages
1,086 votes
9
— Superb
69%
Crisis
924 votes
9
— Superb
71%
The Listener
581 votes
7
— Good
59%
The War of the Worlds
628 votes
4
— Poor
59%
Mr. Corman
367 votes
1
— Weak Sauce :(
54%
Last Light
187 votes
3
— Bad
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup