trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pookie
0
followers
Raleigh, North Carolina
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
121
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,799 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,801 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,666 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,795 votes
6
— Fair
88%
Steins;Gate
4,186 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,621 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,376 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,867 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,665 votes
4
— Poor
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,692 votes
9
— Superb
86%
SKAM
1,487 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Heartstopper
2,956 votes
8
— Great
86%
Peep Show
2,242 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,968 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,688 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,249 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Nana
593 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,797 votes
8
— Great
85%
Samurai Champloo
2,766 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,640 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,295 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,579 votes
6
— Fair
84%
Yu Yu Hakusho
1,031 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invader ZIM
1,124 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
4,932 votes
6
— Fair
84%
Yuri!!! on Ice
1,167 votes
8
— Great
83%
Rurouni Kenshin
1,056 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Young Royals
1,559 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Originals
7,426 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,854 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,841 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,641 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,417 votes
9
— Superb
82%
Trigun
1,616 votes
6
— Fair
81%
Euphoria
8,196 votes
8
— Great
81%
Boy Meets World
1,390 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,368 votes
8
— Great
81%
Ouran High School Host Club
1,109 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,148 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,747 votes
6
— Fair
80%
Atypical
4,991 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,855 votes
8
— Great
80%
From Me to You: Kimi ni Todoke
539 votes
9
— Superb
80%
The Fosters
1,691 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,927 votes
8
— Great
80%
SpongeBob SquarePants
3,283 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,066 votes
9
— Superb
79%
InuYasha
1,173 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,325 votes
6
— Fair
79%
American Horror Story
19,265 votes
8
— Great
79%
Spice and Wolf
639 votes
7
— Good
79%
The Adventures of Pete & Pete
129 votes
7
— Good
79%
Are You Afraid of the Dark?
387 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,418 votes
9
— Superb
78%
Love, Victor
1,149 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life
2,374 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,501 votes
9
— Superb
78%
Looking for Alaska
766 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,100 votes
8
— Great
77%
The 100
20,167 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup