Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
JustDawn
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
77
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
73%
Passengers
42,725 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
38,241 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
35,149 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
29,395 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,566 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sicario
24,380 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
23,865 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Green Book
19,633 votes
10
— Totally Ninja!
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,357 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Fury
19,253 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Snatch
18,426 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Nightmare Before Christmas
17,341 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Howl's Moving Castle
15,146 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Luca
11,715 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ready or Not
10,515 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Greyhound
8,669 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Bad Times at the El Royale
8,562 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Hocus Pocus
8,418 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Lady and the Tramp
8,158 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ferdinand
7,881 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Little Things
7,331 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Peppermint
6,845 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Hanna
6,598 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Guns Akimbo
5,863 votes
10
— Totally Ninja!
81%
CODA
5,756 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Scary Stories to Tell in the Dark
5,560 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Fantasia
4,836 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Richard Jewell
4,804 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The House That Jack Built
4,021 votes
10
— Totally Ninja!
66%
In the Shadow of the Moon
3,946 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Upside
3,883 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Sisters Brothers
3,560 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Downton Abbey
3,390 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Mauritanian
3,054 votes
10
— Totally Ninja!
55%
The Counselor
3,003 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Guilty
2,903 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Thoroughbreds
2,409 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Laundromat
2,380 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Silencing
2,349 votes
10
— Totally Ninja!
79%
A Man Called Ove
2,328 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Kitchen
2,323 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Harriet
2,197 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Bao
2,136 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Current War
1,971 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Limehouse Golem
1,673 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Fahrenheit 11/9
1,283 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Aftermath
1,270 votes
10
— Totally Ninja!
66%
TransSiberian
1,118 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Best of Enemies
1,113 votes
10
— Totally Ninja!
67%
City of Lies
1,101 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Last Black Man in San Francisco
859 votes
10
— Totally Ninja!
76%
East of Eden
715 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Above Suspicion
618 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ophelia
589 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Melody Time
522 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Legend of Barney Thomson
386 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Secret Scripture
361 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Beanpole
344 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Yentl
315 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Paint Your Wagon
298 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch