trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mia
7
followers
nowhere
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
80
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
Rick and Morty
29,479 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
2
— Terrible
77%
The 100
20,119 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,099 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,281 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,780 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
13,000 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,337 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
5
— Meh
75%
Pretty Little Liars
8,906 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Lost in Space
6,902 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,196 votes
8
— Great
76%
Lupin
6,000 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,700 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,730 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,689 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,592 votes
7
— Good
73%
Elite
4,458 votes
3
— Bad
71%
Shadowhunters
4,316 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
ERASED
3,791 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,479 votes
3
— Bad
66%
The Rain
2,749 votes
7
— Good
84%
SPY x FAMILY
2,318 votes
9
— Superb
73%
3%
2,276 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,144 votes
7
— Good
85%
Your lie in April
2,132 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,061 votes
6
— Fair
87%
Haikyu!!
2,039 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Being Human (US)
1,975 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Insatiable
1,736 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,622 votes
8
— Great
83%
One Day at a Time
1,534 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Rising of the Shield Hero
1,506 votes
5
— Meh
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,487 votes
7
— Good
83%
Locked Up
1,483 votes
9
— Superb
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
5
— Meh
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,332 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Kakegurui
1,315 votes
4
— Poor
81%
Dororo
1,313 votes
8
— Great
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,304 votes
8
— Great
75%
Wizards of Waverly Place
1,250 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,076 votes
6
— Fair
78%
Cable Girls
1,001 votes
9
— Superb
69%
Biohackers
936 votes
7
— Good
62%
The Messengers
824 votes
6
— Fair
78%
ReLIFE
790 votes
7
— Good
86%
Hunter x Hunter
638 votes
8
— Great
65%
Sick Note
600 votes
6
— Fair
69%
B: The Beginning
577 votes
6
— Fair
69%
Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
557 votes
8
— Great
72%
The Mantis
519 votes
6
— Fair
57%
School Days
472 votes
6
— Fair
77%
Daily Lives of High School Boys
461 votes
7
— Good
71%
Secret City
447 votes
7
— Good
80%
The Boarding School
419 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Death March to the Parallel World Rhapsody
397 votes
6
— Fair
84%
There is no one living here
383 votes
9
— Superb
68%
Citrus
382 votes
6
— Fair
71%
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Sword Oratoria
326 votes
5
— Meh
64%
Why the Hell are You Here, Teacher!?
254 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup