trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
i-Ye-Z
VIP
6
21
followers
England
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
83
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,683 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,814 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,319 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,566 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,590 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,201 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,299 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,119 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,114 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,130 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Dad!
8,384 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Disenchantment
5,427 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Schitt's Creek
5,054 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,731 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Bridgerton
4,959 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,750 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Charmed
4,760 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Superstore
4,622 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,631 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,871 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Will & Grace
2,473 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ratched
2,459 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Survivor
2,391 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Solar Opposites
2,080 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Trek: Lower Decks
1,976 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trailer Park Boys
1,847 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Act
1,532 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Blue Planet II
1,100 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ghosts
1,125 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Father Ted
1,084 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ghosts
1,071 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Charmed
1,085 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Blue Planet
890 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Miranda
898 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Friday Night Dinner
849 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Squid Game: The Challenge
881 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Absolutely Fabulous
632 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Gavin & Stacey
558 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Inside Amy Schumer
597 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Come Fly With Me
463 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Summer Heights High
399 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Summer Heights High
399 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Summer Heights High
399 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The League of Gentlemen
366 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vicar of Dibley
307 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Another Period
307 votes
10
— Totally Ninja!
77%
No Offence
263 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Traitors
256 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Getting On
241 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ja'mie: Private School Girl
242 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ja'mie: Private School Girl
242 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Web Therapy
247 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Benidorm
206 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Royle Family
181 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Camping (US)
191 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Heathers
181 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Kath & Kim
129 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Trollied
131 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Job Lot
122 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Mandy
98 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup