trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Izzat
VIP
8
0
followers
Earth
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2017-01-01T00:00:00Z
2017-12-31T23:59:59Z
173
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,675 votes
7
— Good
83%
Guardians of the Galaxy
96,488 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
72,501 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,728 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,059 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,873 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,283 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,639 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,509 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,962 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,716 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,738 votes
9
— Superb
79%
John Wick
51,234 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,812 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
49,229 votes
6
— Fair
79%
Thor: Ragnarok
48,990 votes
8
— Great
79%
Moana
48,982 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,393 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,208 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,345 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,780 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,648 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,259 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,868 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,257 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,201 votes
6
— Fair
76%
Baby Driver
39,824 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,120 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,048 votes
6
— Fair
82%
Inglourious Basterds
36,934 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,398 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,346 votes
6
— Fair
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,150 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,892 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,741 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,231 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,170 votes
7
— Good
74%
Split
32,552 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,256 votes
6
— Fair
77%
Blade Runner 2049
32,028 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,628 votes
8
— Great
66%
Justice League
31,624 votes
7
— Good
77%
The Accountant
30,925 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,745 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
30,667 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,413 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Beauty and the Beast
28,537 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,465 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,266 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,183 votes
6
— Fair
68%
Ghost in the Shell
26,573 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,537 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,618 votes
7
— Good
75%
Sing
25,440 votes
6
— Fair
63%
The Mummy
25,273 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,223 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,894 votes
6
— Fair
84%
Whiplash
24,785 votes
9
— Superb
72%
The Fate of the Furious
24,776 votes
6
— Fair
67%
Alien: Covenant
24,683 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2017-01-01T00:00:00Z2017-12-31T23:59:59Z