Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Nick
VIP
EP
10
29
Followers
14
Following
Seattle, WA
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
119
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
62,289 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
54,941 votes
8
— Great
89%
Sherlock
48,177 votes
8
— Great
85%
Friends
42,594 votes
8
— Great
75%
Arrow
32,368 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
29,895 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,514 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,602 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
26,250 votes
8
— Great
82%
Modern Family
26,056 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,962 votes
8
— Great
83%
Suits
24,934 votes
8
— Great
77%
The 100
20,543 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
18,114 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,451 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,970 votes
8
— Great
80%
Loki
16,516 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,492 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,427 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,776 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
14,597 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,933 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,625 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,522 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,962 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,609 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,789 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,011 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,435 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
7,061 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
7,048 votes
8
— Great
77%
The Man in the High Castle
6,985 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,981 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,979 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,810 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,500 votes
8
— Great
81%
Barry
6,364 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,325 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
6,320 votes
8
— Great
77%
The Sandman
6,252 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,953 votes
8
— Great
81%
Silo
5,882 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,432 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
5,354 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,273 votes
8
— Great
75%
Shadow and Bone
4,994 votes
8
— Great
76%
See
4,981 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,948 votes
8
— Great
73%
Halo
4,857 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,716 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,642 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,389 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,231 votes
8
— Great
79%
Dollhouse
4,176 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
4,102 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,984 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,925 votes
8
— Great
81%
Hell on Wheels
3,852 votes
8
— Great
77%
Humans
3,711 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,511 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch