Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
J0shus
VIP
5
0
Followers
0
Following
Miami, Florida
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Joker
48,839 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,736 votes
9
— Superb
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,462 votes
8
— Great
81%
1917
25,529 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,674 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,883 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,601 votes
9
— Superb
74%
The Devil Wears Prada
13,694 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,829 votes
8
— Great
85%
Princess Mononoke
12,776 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Teenage Mutant Ninja Turtles
12,403 votes
8
— Great
65%
Mulan
11,522 votes
7
— Good
63%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
10,680 votes
9
— Superb
74%
Doctor Sleep
10,551 votes
7
— Good
60%
The Twilight Saga: Eclipse
10,522 votes
8
— Great
75%
Palm Springs
10,122 votes
8
— Great
60%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
9,968 votes
8
— Great
68%
The Hunt
8,909 votes
8
— Great
75%
Promising Young Woman
8,307 votes
8
— Great
64%
Infinite
7,229 votes
8
— Great
72%
Nomadland
6,307 votes
8
— Great
70%
Boss Level
6,028 votes
8
— Great
64%
Chaos Walking
5,677 votes
9
— Superb
65%
Unhinged
5,039 votes
6
— Fair
65%
Those Who Wish Me Dead
4,813 votes
8
— Great
77%
Planes, Trains and Automobiles
4,719 votes
8
— Great
76%
The Two Popes
4,653 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Woman in the Window
3,894 votes
7
— Good
60%
Stowaway
3,858 votes
8
— Great
71%
The King of Staten Island
3,356 votes
9
— Superb
70%
I See You
3,177 votes
7
— Good
65%
Host
2,490 votes
7
— Good
67%
The Quick and the Dead
2,275 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Harriet
2,209 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Judy
2,131 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Relic
1,923 votes
7
— Good
71%
American Murder: The Family Next Door
1,767 votes
8
— Great
68%
Hillbilly Elegy
1,716 votes
7
— Good
65%
Bad Trip
1,615 votes
7
— Good
62%
The Dark and the Wicked
1,188 votes
8
— Great
58%
Happily
609 votes
7
— Good
59%
Breaking News in Yuba County
552 votes
8
— Great
59%
Why Did You Kill Me?
432 votes
8
— Great
62%
Pixie
411 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch