trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
J_345
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Oppenheimer
21,442 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,745 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,111 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
17,489 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,577 votes
7
— Good
69%
The Tomorrow War
13,476 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,310 votes
7
— Good
70%
The Creator
10,646 votes
7
— Good
77%
Lord of War
9,738 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,987 votes
7
— Good
71%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,644 votes
7
— Good
64%
Infinite
7,096 votes
7
— Good
66%
The Killer
6,792 votes
7
— Good
67%
Evil Dead Rise
6,204 votes
7
— Good
69%
Plane
6,089 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,360 votes
7
— Good
67%
Fractured
4,478 votes
7
— Good
74%
Land of Bad
3,797 votes
7
— Good
71%
Leave No Trace
3,453 votes
7
— Good
68%
Emily the Criminal
3,512 votes
7
— Good
57%
Spiderhead
3,526 votes
7
— Good
62%
Troll
3,181 votes
7
— Good
58%
Silent Night
2,362 votes
7
— Good
69%
Father Stu
1,974 votes
7
— Good
62%
57 Seconds
1,810 votes
7
— Good
68%
Boy Kills World
1,677 votes
7
— Good
73%
She Said
1,414 votes
7
— Good
67%
Against the Ice
1,184 votes
7
— Good
62%
The Machine
1,049 votes
7
— Good
74%
Dolphin Tale
927 votes
7
— Good
68%
Breaking
800 votes
7
— Good
70%
Hit Man
545 votes
7
— Good
67%
The Baker
412 votes
7
— Good
63%
Ripped
387 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup