trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kenneth Jahr
12
followers
Geithus, Norway
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,339 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,477 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,857 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,090 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,034 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,214 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,549 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,443 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,079 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,784 votes
5
— Meh
75%
Arrow
31,977 votes
7
— Good
85%
House
29,986 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,517 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,367 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,937 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,290 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,049 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,418 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,983 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,794 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,092 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,611 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,513 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,881 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,607 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,930 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,130 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,637 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,217 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,877 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,728 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,399 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,364 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,340 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,338 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,191 votes
8
— Great
82%
Castle
11,674 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,413 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,265 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,174 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,048 votes
6
— Fair
76%
American Dad!
8,363 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,917 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,654 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,255 votes
9
— Superb
78%
Da Vinci's Demons
5,176 votes
8
— Great
77%
My Name Is Earl
4,870 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,681 votes
9
— Superb
71%
Defiance
4,340 votes
8
— Great
79%
Married... with Children
3,448 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The King of Queens
2,909 votes
7
— Good
76%
Mom
2,500 votes
6
— Fair
83%
Better Off Ted
2,394 votes
7
— Good
72%
Ragnarok
2,352 votes
8
— Great
76%
Sanctuary
1,979 votes
7
— Good
62%
The Cleveland Show
1,856 votes
3
— Bad
77%
Lilyhammer
1,473 votes
7
— Good
61%
Joey
1,237 votes
6
— Fair
76%
Las Vegas
1,140 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup